You are just a few steps
away from a new position

CNC PROGRAMÁTOR, až 70 000 Kč

  • Jihočeský kraj
  • 50 - 70 000 Kč/měs
  • Plný úvazek

Pro našeho klienta, prosperující a stále expandující výrobní společnost z Českobudějovicka, hledáme specialistu na oblast CNC programování. Budete mít oporu zaměstnavatele se silným zázemím, který velmi dbá o spokojenost vlastních zaměstnanců.  Umíme si představit člověka jak velmi zkušeného, tak i energického na počátku profesní dráhy (2-3 roky zkušeností), který se nebude bát výzvy v různorodé výrobě.

O čem to celé je?

Co budete dělat:

  • Programovat pro CNC obráběcí centrum v Solidworks apod.
  • Vytvářet technologické postupy pro výrobu a analyzovat je s ohledem na efektivitu.
  • Podílet se na tvorbě přesných kalkulací nákladů.
  • Pracovat s technickou dokumentací.

Koho hledáme?

  • Technické vzdělání.
  • Schopnost číst výkresy při programování CNC strojů.
  • Zkušenost s optimalizací výrobních procesů na CNC strojích.
  • Praktická znalost Solidworks pro tvorbu CNC programů.
  • Zkušenost s implementací nových obráběcích technologií od návrhu po výrobu.
  • Zájem a nadšení pro obor.

Proč je tato pozice atraktivní?

  • štědrá mzda
  • práce s nejmodernějšími technologiemi
  • příležitost ve společnosti, která má dobré jméno, stabilní tým a kde dbají o to, aby na ně mohli být její zaměstnanci hrdí
  • vzdělávání, jazykové kurzy, podpora profesního a odborného růstu

Kontakt k pozici

Iva Smudková
+420 731 470 031

Does that sound interesting?

Fill out the form below and our recruiter will contact you to discuss the details of this position.

(optional)
Do you want to be sure you won't miss any job offers?