You are just a few steps
away from a new position

Konstruktér sedadel

  • Moravskoslezský kraj
  • Dohodou
  • Plný úvazek
  • Angličtina (B2) nebo němčina (B2)

Chcete být součástí týmu, který vytváří zcela nové produkty a posouvá hranice inovace? Jsme lídrem v segmentu sedadel do vlaků a právě teď hledáme kreativního konstruktéra, který s námi bude pracovat na nových koncepcích a technických řešeních!

Co vás čeká:

Kreativní tvorba koncepcí pro zcela nové produkty

Zpracování koncepčních řešení v 3D a 2D

Koordinace stavby prototypů a provádění zkoušek

Spolupráce s designéry, dodavateli a interními specialisty

Koho hledáme?

Vysoká míra konstrukční kreativity a výborná prostorová představivost - bez té se u nás neobejdete

SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření a odpovídající praxe

Znalost 3D CAD systému, optimálně CREO (není podmínkou)

Znalost angličtiny nebo němčiny je výhodou

Proč je tato pozice atraktivní?

Mzda podle zkušeností a plnění pracovních úkolů

25 dní dovolené

Další odměny a benefity ke mzdě

Pružná pracovní doba (v době od 8:00 do 13:00 hodin je třeba být v kanceláři)

Káva na pracovišti

Dotované stravování ve firemní jídelně s výběrem z 6 druhů jídla

Smlouva na hlavní pracovní poměr

Nejsme automotive průmysl

Různorodá práce (každý projekt je jiný a stereotyp u nás neznáme)

Možnost seberealizace a spolupráce napříč celou firmou

Přátelský, pohodový (a tvůrčí) kolektiv, zakládáme si na týmové spolupráci, pracují u nás muži i ženy

Čisté prostředí nové budovy, moderní pracovní prostředí

Používáme moderní technologie, ale v každé naší sedačce je i kus ruční práce

Kontakt k pozici

Veronika Bena
727 963 695

Does that sound interesting?

Fill out the form below and our recruiter will contact you to discuss the details of this position.

(optional)
Do you want to be sure you won't miss any job offers?