You are just a few steps
away from a new position

Marketingový manažer - ZLÍN

  • Zlínský kraj
  • Dohodou
  • Plný úvazek
  • Angličtina (B2)

O čem to celé je?

  • Co budete dělat:
  • Strategicky řídit marketingové aktivity s důrazem na rozvoj a expanzi B2B zákazníků
  • Vytvářet a implementovat marketingové plány, které zvýší povědomí o značce a podpoří růst prodeje
  • Koordinovat a řídit marketingové kampaně napříč různými médii a platformami
  • Analýza trhu, konkurence a identifikace nových obchodních příležitostí
  • Spolupracovat s obchodním a produktovým týmem na rozvoji nových produktů a služeb
  • Vedení a rozvoj marketingového týmu, řízení rozpočtu a zodpovědnost za KPI
  • Budovat a udržovat silných vztahů s partnery, dodavateli a klíčovými zákazníky
  • Rozvoj e-shopu na platformě B2C

Koho hledáme?

  • Min. 5 let zkušeností na vedoucí pozici v marketingu, ideálně v B2B a B2C sektoru
  • Silné strategické a analytické myšlení, zkušenosti s tvorbou a řízením marketingových kampaní
  • Excelentní komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost vést a motivovat tým
  • Znalost digitálního marketingu a nových trendů
  • VŠ vzdělání v oboru marketingu, ekonomie nebo příbuzných oborů

Proč je tato pozice atraktivní?

  • Možnost vést klíčový marketingový tým, v dynamické firmě, která má velké ambice
  • Atraktivní finanční ohodnocení a bonusy podle výsledků
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost částečné práce na home office
  • Stravné ve výši 210 Kč/den (plně hrazeno zaměstnavatelem)
  • Notebook a telefon s datovým tarifem i pro soukromé využití
  • Pracoviště v centru Zlína s placeným parkování
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na péči o zdraví a volnočasové aktivity formou Flexi Pass

Does that sound interesting?

Fill out the form below and our recruiter will contact you to discuss the details of this position.

(optional)
Do you want to be sure you won't miss any job offers?