Od nové pracovní pozice
vás dělí jen pár kroků

HW DESIGNER

  • Olomoucký kraj
  • Dohodou
  • Plný úvazek
  • Angličtina (B2)

Koho hledáme?

Název pozice: HW Engineer

Oddělení: součást týmu Smart Production Preparation čili příprava výroby průmyslových rozvaděčů (nyní máme tři HW Engineery a šest technických specialistů a k nim vedoucí = celkem tedy 10 kolegů)

Náplň: projektování a kreslení tzv. 3D digitálního dvojčete průmyslového rozvaděče v software s názvem EPLAN, orientace v kusovníku, EU normy, ale i možnost zajistit školení na certifikaci UL (pro americký trh)

Značka „ideální kandidát“:

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnického vzdělání (to je must have)
  • znalost a praktické (nejlépe každodenní) zkušenosti v EPLAN Electric P8 (my sice pracujeme v ProPanelu, ale podmínkou je všeobecně EPLAN)
  • osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. (§ 6 nebo § 7), může být propadlá, zajistíme obnovení
  • aktivní angličtina nebo němčina (chceme tuto pozici více propojit se zákazníkem, většinou máme evropské), aby se nebál/a mluvit, napsat email (nehledáme vyloženě „spíkry“, třeba i mírně/středně pokročilá úroveň může stačit)

Proč je tato pozice atraktivní?

Co nabízíme:

  • spolupráci na projektech s firmami, kteří jsou špičkami ve svém oboru
  • možnost osobnostního rozvoje, rozšíření znalostí, práce v aktuální verzi EPLAN, možnost služebních cest k zákazníkům (párkrát do roka, spíše je to na dobrovolné bázi)
  • přistavujeme novou halu, takže jistotu stabilního zaměstnavatele do budoucna
  • nástup nejlépe ihned, ale to by bylo jako v pohádce, takže 2VL i klidně déle

Zní to zajímavě?

Vyplňte formulář níže a náš recruiter se vám ozve a probere s vámi bližší informace o této pozici.

(volitelně)
Chcete se ujistit, že vám neunikne žádná nabídka?