You are just a few steps
away from a new position

HW DESIGNER

  • Olomoucký kraj
  • Dohodou
  • Plný úvazek
  • Angličtina (B2)

Koho hledáme?

Název pozice: HW Engineer

Oddělení: součást týmu Smart Production Preparation čili příprava výroby průmyslových rozvaděčů (nyní máme tři HW Engineery a šest technických specialistů a k nim vedoucí = celkem tedy 10 kolegů)

Náplň: projektování a kreslení tzv. 3D digitálního dvojčete průmyslového rozvaděče v software s názvem EPLAN, orientace v kusovníku, EU normy, ale i možnost zajistit školení na certifikaci UL (pro americký trh)

Značka „ideální kandidát“:

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnického vzdělání (to je must have)
  • znalost a praktické (nejlépe každodenní) zkušenosti v EPLAN Electric P8 (my sice pracujeme v ProPanelu, ale podmínkou je všeobecně EPLAN)
  • osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. (§ 6 nebo § 7), může být propadlá, zajistíme obnovení
  • aktivní angličtina nebo němčina (chceme tuto pozici více propojit se zákazníkem, většinou máme evropské), aby se nebál/a mluvit, napsat email (nehledáme vyloženě „spíkry“, třeba i mírně/středně pokročilá úroveň může stačit)

Proč je tato pozice atraktivní?

Co nabízíme:

  • spolupráci na projektech s firmami, kteří jsou špičkami ve svém oboru
  • možnost osobnostního rozvoje, rozšíření znalostí, práce v aktuální verzi EPLAN, možnost služebních cest k zákazníkům (párkrát do roka, spíše je to na dobrovolné bázi)
  • přistavujeme novou halu, takže jistotu stabilního zaměstnavatele do budoucna
  • nástup nejlépe ihned, ale to by bylo jako v pohádce, takže 2VL i klidně déle

Does that sound interesting?

Fill out the form below and our recruiter will contact you to discuss the details of this position.

(optional)
Do you want to be sure you won't miss any job offers?